Drodzy Pacjenci, w Ośrodku Zdrowia w Przytyku oraz w Ośrodku Zdrowia we Wrzeszczowie można elektronicznie pobrać poprzez aplikację swoje badania labolatoryjne, a jak to zrobić:

– podczas pobierania badań labolatoryjnych poprosić personel medyczny o wydanie karty do logowania na której otrzymacie Państwo następujące dane: numer karty, hasło tymczasowe oraz adres internetowy (wyniki.baldys-lab.eu). Hasło tymczasowe służy jedynie do pierwszego logowania, wtedy też należy go zmienić. Regulamin użytkowania katy znajdziecie Państwo na stronie  wyniki.baldys-lab.eu ( po zalogowaniu) 

Uwaga!!! Karta jest własnością N.Z.O.Z Specjalistyczna Pracowia Analiz Krystyna Bałdys, Radom, ul. Struga 19/21 W przypadku utraty karty(bądź też hasła) fakt ten należy niezwłocznie zgłosić właścicielowi t.j ; N.Z.O.Z Specjalistyczna Pracowia Analiz Krystyna Bałdys, Radom, ul. Struga 19/21 

Nie trzeba bezpośrednio przychodzić do Ośrodka po badania można z domu pobrać swoje badania.Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

 Przypominamy:

  • Badania labolatoryjne pobierane w Ośrodku Zdrowia w Przytyku: WTORKI, CZWARTKI od godz. 8.00 -9.30
  • Badania labolatoryjne pobierane w Ośrodku Zdrowia we Wrzeszczowie: CZWARTKI od godz. 8.00 -9.30