Już kolejny miesiąc kiedy szczepimy w Ośrodku w Przytyku przeciw Covid-19. W pierwszych miesiącach otrzymywaliśmy 30 dawek( możliwość zaszczepienia 30 osób), choć zgłaszaliśmy chęć szczepienia większej ilości osób i jednocześnie byliśmy i cały czas jesteśmy w stanie połączyć bieżącą pracę Ośrodka z Punktem Szczepień przeciw Covid to jednak dostępność szczepionki była ograniczona.

Dziś udało nam się zwiększyć liczbę do nawet około 150 szczepionek tygodniowo. Do dziś zaszczepiliśmy około 500 osób ( 150 będzie zaszczepionych w tym tyg.) , oczekuje w e-rejestracji( ma już wskazany termin szczepienia) około 170 osób oraz jeszcze oczekuje około 300 osób do wpisania w system.

Przypominamy, iż można szczepić się w punktach węzłowych gdzie podmiot otrzymuje kilka tyś . szczepionek dziennie nie trzeba czekać w swoim Ośrodku.

Jak to zrobić:

1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.

3. Wyślij SMS 

Wyślij SMS na numer 664 908 556lub880 333 333 o treści: SzczepimySie

Ważne! Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, do wszystkich osób, które wyślą SMS oddzwoni infolinia w chwili uruchomienia nowych terminów szczepień.