Przedstawiamy nasz Zespół z Poradni Rehabilitacji- Pracowni Fizjoterapii, to oni codziennie są z Państwem i wykonują m.in. zabiegi fizykalne, zabiegi masażu, terapię indywidualną, aby w efekcie przywrócić pacjentom sprawności. Nasz Zespół składa się z wykwalifikowanych fizjoterapeutów i masażystów. Każdego dnia pokazują jak ważny jest dla nich ich zawód i pacjenci.

Pracownia fizjoterapii zajmuję się rehabilitacją osób z różnymi dolegliwościami narządu ruchu. Usługi z jakich można skorzystać w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia to między innymi: zabiegi fizykalne (prądy, laser, krio, pole magnetyczne, naświetlania), zabiegi masażu, zabiegi terapii manualnej, zabiegi kinezyterapii (ćwiczenia), kąpiele wirowe, korekcja wad postawy u dzieci i młodzieży. Od lipca Ośrodek Zdrowia w Przytyku realizuje usługi rehabilitacyjne w związku z wygranym kontraktem Narodowego Funduszu Zdrowia na Poradnię Rehabilitacyjną- Pracownię Fizjoterapii. Zainteresowanie zabiegami rośnie z każdym dniem. Na obecną chwilę czas oczekiwania wynosi trzy miesiące. Skierowanie realizowane w ramach NFZ z kodem 1310, ważność skierowania to 30 dni od dnia wystawienia. 

od lewej: Agnieszka Woźniak- mgr fizjoterapii Kierownik Pracowni Rehabilitacyjnej, Karolina Kiełbasa-mgr fizjoterapii, Bartłomiej Panek-mgr fizjoterapii, Wiktoria Stępniewska- masażysta, Sylwia Dzięgielewska-mgr fizjoterapii, Olga Frynas- Duda -Dyrektor SPZOZ w Przytyku z Filią we Wrzeszczowie, Bartłomiej Podymniak-mgr fizjoterapii, Aleksandra Błaszczyk-mgr fizjoterapii, Aleksandra Boduła-mgr fizjoterapii, Karolina Listkiewicz- studentka/praktykantka.