Drodzy pacjenci  informujemy, że wznawiamy leczenie stomatologiczne w SPZOZ w Przytyku z Filią we Wrzeszczowie zarówno dla dzieci i dorosłych.

Gabinet stomatologiczny został przeniesiony z Filii z Wrzeszczowa do Przytyka w związku z rozszerzeniem świadczeń dzięki pozyskanemu w 2020 roku po wielu latach  kontraktu na leczenie stomatologiczne dla dorosłych.

Aby  maksymalnie zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirus SARS-CoV-2   podjęliśmy szereg działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia w czasie trwającej pandemii:
– podczas rejestracji telefonicznej przeprowadzamy wstępny wywiad epidemiologiczny i umawiamy wizytę;
– przed rozpoczęciem wizyty dokonujemy pomiaru temperatury ciała Pacjenta;

-ograniczamy do minimum liczbę Pacjentów, pacjenci przyjmowani są pojedynczo i nie spotykają się z innymi w poczekalni, stosujemy środki ochrony pacjenta oraz naszego personelu;
– prosimy o przybywanie na wizyty bez osób towarzyszących( wyjątek małe dzieci z opiekunem).

Prosimy o przygotowanie dziecka do wizyty stomatologicznej poprzez wcześniejszą rozmowę i przekazanie informacji, iż w obecnym czasie lekarz musi być ubrany w specjalny kombinezon, maskę oraz przyłbicę lub gogle, które mogą budzić niepokój i lęk wśród najmłodszych. Z naszej strony uczynimy wszystko aby dzieci czuły się w gabinecie bezpiecznie.
Rejestracja telefoniczna nr kom. 798 914 165