Drodzy Pacjenci,

Jesteśmy cały czas w trudnym czasie pandemii SARS CoV-2. Wiele trudnych tygodni i miesięcy za nami, jednak  wszystko wskazuje na to, że wirus pozostanie z nami na dłużej i  dalej jesteśmy zmuszeni wprowadzać reżim sanitarny abyśmy mogli udzielać świadczeń medycznych naszym mieszkańcom.Wprowadzone  w marcu zalecenia sanitarne,  środki ochrony osobistej oraz zakaz przebywania na terenie placówki pomogły nam utrzymać leczenie pacjentów bez konieczności wstrzymywania działalności. Inni musieli zamykać swoje Placówki na wiele miesięcy.Robimy to wszystko dla naszych pacjentów z myślą o bezpieczeństwie Państwa ale również personelu medycznego i prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Codziennie udzielamy  TELEPORAD, przepisujemy leki, skierowania, zaświadczenia itp. Wszystko to zgodne jest z wytycznymi Ministra Zdrowia.

PAMIETAJMY!!!!

  1. Każdemu pacjentowi udzielamy teleporady.
  2. Podczas rozmowy telefonicznej rejestracja przeprowadza ankietę wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2.
  3. Każdy pacjent manifestujący objawy ostrej infekcji dróg oddechowych (gorączka >380C wraz z kaszlem lub dusznością) w powiązaniu z kryteriami epidemiologicznymi jest kierowany do oddziału zakaźnego lub obserwacyjno-zakaźnego.
  4. Z wyjątkiem stanów zagrożenia życia, KAŻDEMU pacjentowi, również bez cech infekcji, zgłaszającemu chęć wizyty u lekarza najpierw udzielamy TELEPORADY.
  5. W sytuacjach kiedy jest to niezbędne pacjent umawiany jest na konkretną godzinę do lekarza w gabinecie z zachowaniem reżimu sanitarneg.

Prosimy o stosowanie się do wytycznych.

Close Menu