Drodzy Pacjenci,

Jesteśmy cały czas w trudnym czasie pandemii SARS CoV-2. Wiele trudnych tygodni i miesięcy za nami, jednak  wszystko wskazuje na to, że wirus pozostanie z nami na dłużej i  dalej jesteśmy zmuszeni wprowadzać reżim sanitarny abyśmy mogli udzielać świadczeń medycznych naszym mieszkańcom.Wprowadzone  w marcu zalecenia sanitarne,  środki ochrony osobistej oraz zakaz przebywania na terenie placówki większej ilości pacjentów pomogły nam utrzymać leczenie pacjentów bez konieczności wstrzymywania działalności. Inni musieli zamykać swoje Placówki na wiele miesięcy.Robimy to wszystko dla naszych pacjentów z myślą o bezpieczeństwie Państwa ale również personelu medycznego i prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Codziennie udzielamy  TELEPORAD, przepisujemy leki, skierowania, zaświadczenia. Również prowadzimy badania laboratoryjne – tylko w czwartki!!! Po wcześniejszej teleporadzie, bo to lekarz decyduje o skierowaniu na badania!! Wszystko to zgodne jest z wytycznymi Ministra Zdrowia.

PAMIETAJMY!!!

Każdemu pacjentowi, który zgłosi się do Ośrodków(Przytyk, Wrzeszczów) udzielamy TELEPORADY. 

Teleporady Ośrodek w Przytyku: (48) 618 00 69 – recepcja łączy teleporadę z pacjentem. Prosimy nie dzwonić z innymi sprawami do tego służy nr kom. 505 413 690 pod tym numerem można ustalić m.in. przepisanie leków na kontynuację leczenia, skierowania, zaświadczenia…

Teleporady oraz wszystkie inne sprawy  Ośrodek we Wrzeszczowie: (48) 618 01 06 – recepcja łączy teleporadę z pacjentem.

Lekarz decyduje o wizycie pacjent w Ośrodku, wtedy pacjent umawiany jest na konkretną godzinę z zachowaniem reżimu sanitarneg.

Prosimy o stosowanie się do wytycznych.

ROBIMY TO W TROSCE O PAŃSTWA ZDROWIE I PERSONELU MEDYCZNEGO !!