Już od 1 lipca 2024 roku wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów Ośrodku Zdrowia w Przytyku z Filią we Wrzeszczowie zostanie uruchomiony program elektronicznej rejestracji. Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu, pacjenci będą mieli możliwość umówienia wizyty do lekarza rodzinnego oraz lekarzy pediatrów.

Ustalenie terminu odbędzie się poprzez wejście w odpowiedni link umieszczony na stronie naszej przychodni lub poprzez zeskanowanie kodu QR, który automatycznie przekieruje do terminarza poszczególnych lekarzy.              

Przed planowaną wizytą pacjent zarejestrowany na wizytę w systemie, otrzyma  powiadomienie z przypomnieniem o konsultacji lekarskiej. Taką wiadomość trzeba będzie potwierdzić telefonicznie dzień przed wyznaczoną datą, w przeciwnym razie wizyta zostanie usunięta z terminarza.  

Jednocześnie informujemy, że bilanse, szczepienia i wizyty domowe będą nadal ustalane przez personel recepcji lub personel medyczny na zasadach obecnie obowiązujących. 

Zakup systemu elektronicznej rejestracji pacjentów został sfinansowany z budżetu gminy Przytyk w ramach udzielonej dotacji.

W naszym SPZOZ-ie zostanie także wprowadzony nowy sposób zgłaszania potrzeby wystawiania recept na leki stałe. W Ośrodku Zdrowia znajdować się będzie skrzynka, do której będzie można wrzucić wypełniony formularz, który będzie dla Państwa dostępny: w naszej recepcji i obok skrzynki . Po wystawieniu recepty, personel medyczny będzie kontaktował się z pacjentem w celu przekazania informacji o kodzie potrzebnym do jej realizacji, czas oczekiwania 3 dni. 

               Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku, a także śledzenia strony internetowej gdzie udostępniamy bieżące informacje.